Daha önce çevirmenlik yapmış profesyonel çevirmenler aranmaktadır.. İrtabat iletişim
[Reklamı Gizle/Göster]
Kategoriler

Pusat 12. Bölüm

Pusat 12. Bölüm | Konusunu Göster
Puanla:

Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Konu: Hediye'yi, istemeye pansiyon sakinleriyle birlikte giden Pusat; son derece mutlu ve heyecanlıdır. Kızlarıyla evlenmek için her iki hocasının rızasını almaya giden Pusat, Selahaddin'in şaşırtıcı bir haberiyle şok olur.

Kont'un kirli hesaplarının mağduru olan Arif'in eski dostu Salih, Kont'a karşı Arif'den yardım ister. Bu işlere tövbe etmiş olsa da, yarım kalan hesabını tamamlamak ve meydanın Kont'a kalmadığını göstermek için; Arif kolları sıvar. Özellikle Özkan'ın sahibi olduğu "mavi köşe" adlı dövüş organizasyonları salonunun kendi mahallesine açıldığını görünce hırsı ikiye katlanır.

Selahaddin, "mavi köşe"nin açıldığını Münevver'den öğrenir. Bir hışım salona gider ve içeride Metin ile birlikte birkaç öğrencisini daha görür. Sinirden kuduran Selahaddin, Özkan'a meydan okur.

Kafese girmeden önce, Pusat'a güçlü rakibini göstererek onun gözünü korkutmaya ve rakibini nakavt etmesinin sandığı kadar kolay olmayacağını göstermeye çalışan Kont, aldığı telefonla çileden çıkar. Arif'in yeniden karşısına çıktığını öğrenince, onu etkisiz hale getirmesi için Özkan'a emir verir. Telefon konuşmasını duyan Seher, şaşkına döner ve Özkan'dan önce Arif'in yanına varabilmek için apar topar yola çıkar.

Arif ise, Kont'a darbe indirmek için Pehlivan, Gaga İsmet ve Kamyoncu Nuri'den oluşan eski ekibini toplar ve harekete geçer.

İzlenme: 22999
Tür: Show TV
Yılı: 2007
Pusat 12. Bölüm Webteizle Puanı: 3,7/5 (71 kez oylandı.)
IMDB Puanı: /10
Ekleyen:
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2010
URL      :
Yorumlar
Yazan : Erkan Ergin |Tarih : 05.12.2011 22:23:30 |
Dizi açılmıyor.Düzeltebilir misiniz?

Editörün Cevabı: duzeltildi.iyi seyirler

Yazan : MEHMET AZAT |Tarih : 18.02.2013 22:17:56 |
PUSAT NİYE BİTTİ KEŞKE BİTMESEYDİ TEKRAR TV ÇIKMASINI İSTİYORUM

[Reklamı Gizle/Göster]
Filmin Afişi
 
Arama Yap
 
Facebook Sayfamız