Daha önce çevirmenlik yapmış profesyonel çevirmenler aranmaktadır.. İrtabat iletişim
[Reklamı Gizle/Göster]
Kategoriler

Günah Tohumu - Carrie (Türkçe Dublaj) [BoxSet]

Günah Tohumu - Carrie (Türkçe Dublaj) [BoxSet] | Konusunu Göster
Puanla:

Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Konu: Herkesin bir kırılma noktası vardır.carrie white ında ise o noktaya gelmemesi için dua etseniz iyi olur.angela bettis stephen kingin bu ilikleri donduran efsanevi dehşet ve ceza verme hikayesinde gözleri yuvalarından çıkartan özel efektler ve şok edici yepyeni bir sonla sizlerle. carrie yalnız garip ve topluma uyum problemleri olan bir gençkızdır.okulda sınıf arkadaşlarının sürekli alayları evde ise fanatik derecede dinci annesinin psikolojik eziyetleri altında ezilmektedir.ama carrienin bir sırrı vardır.korkunç telekinesis gücü ona bahşedilmiştir.ve işkenceleri mezuniyet balosunda onu affedilmeyecek derecede acımasızca küçük düşürdüklerinde ölümcül bir ders öğreneceklerdir.eğer ateşle oynarsan mutlaka yanarsın.
İzlenme: 18991
Tür: Dram, Gerilim, Korku, Psikolojik
Yılı: 2002
Günah Tohumu - Carrie (Türkçe Dublaj) [BoxSet] Webteizle Puanı: 3,2/5 (35 kez oylandı.)
IMDB Puanı: /10
Oyuncular: Emilie de Ravin, Patricia Clarkson, Katharine Isabelle, Angela Bettis, Jasmine Guy
Ekleyen: Admin
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2011
URL      :
Yorumlar
Yazan : mercan |Tarih : 24.02.2012 05:58:57 |
güzel film izlenir...

Yazan : leyla  |Tarih : 28.02.2012 20:57:22 |
baştan sona sıkılmadan izledim vaktiniz varsa izleyin...

Yazan : Ferix |Tarih : 03.03.2012 03:11:17 |
Film için tşkrler. Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi diyebilirim. Yalnız siteyle ilgili bir eleştirim olacak! Şu reklamları insanların gözlerini yormayacak şekilde düzenlerseniz emin olun daha çok takdir kazanırsınız. Saygılar.

Adminin Cevabı: Gözünüzü yoran reklamları kapatabilirsiniz... ayrıca bizde reklam koymak istemiyoruz fakat artan masrafları karşılamamız gerekiyor. Onun için bizde koymak zorundayız. İyi Seyirler.

Yazan : trix |Tarih : 03.02.2013 21:46:29 |
küçükken izlediğim korku filmlerinden. benimde site ile ilgili bir eleştrim olacak ! yapılan eleştrilere karşı çok tepki veriyorsunuz. eskiden sürekli buradan izliyordum ama sitenin iyiliği için yaptığım eleştrilerde çok fazla tepki aldım. artık buradan film izlemeye tereddüt ediyorum. emeğinize saygılar.

[Reklamı Gizle/Göster]
Filmin Afişi
 
Arama Yap
 
Facebook Sayfamız