Daha önce çevirmenlik yapmış profesyonel çevirmenler aranmaktadır.. İrtabat iletişim
[Reklamı Gizle/Göster]
Kategoriler

Breaking Bad 1.Sezon 1.Bölüm 720p

Breaking Bad 1.Sezon 1.Bölüm 720p | Konusunu Göster
Puanla:

Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Konu: Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White'ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.

Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor. Walter, eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, hayatının denklemini değiştirir. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler kontrolden çıkar.

Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikayesini kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy'ye aday gösterilen ve "Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Walter rolünde hayatının performansını sunarken.
İzlenme: 48458
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Yılı: 2008
Breaking Bad 1.Sezon 1.Bölüm 720p Webteizle Puanı: 3,5/5 (66 kez oylandı.)
IMDB Puanı: 9,4/10
Ekleyen: NcT
Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2012
URL      :
Yorumlar
Yazan : gökhan bata |Tarih : 04.10.2012 23:20:25 |
Süpersiniz düzenli olarak breaking bad the walking dead revolation Alcatraz dizileri yakından takip etmekteyim veee. düzenli olarak her gün her saat ben sitenizi kontrol ediyorum ve seviyorum kontrol ederken işte kullanıcısını mutlu edebilen bir topluluk teşekkürler WEBTEIZLE ekbi.

Yazan : mr.paranoia |Tarih : 11.10.2012 01:25:00 |
lan bide para sadet getirmez diyolar adamın çlüyü canlandırdı para vjhhjfhgfvghhg
teşekkürler çocuklar harikasınız bu diziyi hep izlemek istiyodum...

[Reklamı Gizle/Göster]
Filmin Afişi
 
Arama Yap
 
Facebook Sayfamız